Výměna, vrácení a reklamace zboží

Výměna zboží

Pokud Vámi vybrané zboží nesedí, nebo nevyhovuje barevně je možné jej vyměnit do 14 dnů od převzetí. Zaslání je možné vyřidit přes Zásilkovna.cz. Výměna zboží při platbě předem na účet je za 99 Kč pro ČR a 129 Kč pro SR, nebo na dobírku za 139 Kč pro ČR a 169 Kč pro SR (Zaslání zboží k nám a zpět k Vám).

Před zasláním zboží nás nejdříve kontaktuje na email objednavky@zrimskerise.cz, či telefonicky na +420 606643939 případně přes messenger.

Zaslání přes Zásilkovna.cz může být provedena pouze přes podací místo, která nabízí službu "Reklamační asistent". My Vám na základě toho zašleme email s PDF souborem, který vytisknete a nalepíte na balíček s originálně zabaleným zbožím. Takto označené zboží přinesete na pobočku. V případě, že nemáte možnost štítek vytisknout zašleme Vám podací číslo, které na pobočce nahlásíte a oni jej vytisknou.

Neodesílejte nám zboží bez ohlášení předem. Balíčky na dobírku nebudou převzaty do našich rukou!

Pokud Vám výměna přes Zásilkovnu nevyhovuje je možné zaslat balíček na adresu:

Z Římské Říše - DN-SERVIS s.r.o.
J. K. Tyla 2627
41501 Teplice

 

Vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů

Vrácené zboží musí být nepoužité, nepoškozené a nesmí jevit známky opotřebení. Zboží zašlete v originálním obalu, se všemi etiketami od výrobce.

Zboží je možné vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Peníze za vrácené zboží jsou zaslány nejpozději do 7 dnů od přijetí, pouze pokud je vše v pořádku, kompletní a bez poškození.

Před zasláním vráceného zboží nás nejdříve kontaktuje na email objednavky@zrimskerise.cz, či telefonicky na +420 606643939 případně přes messenger. Balíčky na dobírku nebudou převzaty do našich rukou!

Vrácené zboží můžete zaslat i přes Zásilkovna.cz za 49 Kč pro ČR, 69 Kč pro SR, nejdříve nás ale kontaktujte, zašleme Vám veškeré instrukce. (Platba pouze předem na účet)

FORMULÁŘ ZDE

Reklamace zboží

Reklamační řád se řídí ZÁKONEM č. 89/2012 Sb.

V případě že Vám byl zaslán poškozený či vadný produkt, prosím obraťte se na nás e-mailem na adresu objednavky@zrimskerise.cz, případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou níže. (Jedná se o nové zboží, které bylo zákazníkovy zasláno).

Reklamované zboží nám prosím pošlete řádně zabalené, aby nedošlo k poškození při přepravě. Balíčky na dobírku nebudou převzaty do našich rukou!

Zboží musí posláno zpět kompletní, tak jak bylo převzato od prodávajícího. Nesmí být použité, včetně veškerých cedulek. V případě viditelného používání, špinavé či nekompletní nebude reklamace uznaná a bude zasláno zpět s požadavkem na úhradu poštovného. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody způsobené z používání produktů, funkčních vlastností a škoda z neodborného použivání. Stejně také škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na tyto vady se nevztahuje záruka. Záruční lhůta je stanovena zákonem na 24 měsíců, nebo je uvedena u výrobku. Daňový doklad slouží jako záruční list. Maximální doba vyřízení reklamace je stanovena zákonem na 30 dní, budeme se snažit reklamaci vyřídit co nejdříve. O průběhu Vás budeme informovat email, SMS či přes messenger.

Zaslání zboží je uvedeno nahoře v odstavci vrácení zboží. Pokud si nevíte rady tak nás kontaktujte.

Adresa na zaslání reklamovaného zboží

Z Římské Říše - DN-SERVIS s.r.o.
J. K. Tyla 2627
41501 Teplice

Tel. +420 606643939
Email: objednavky@zrimskerise.cz