Výměna, vrácení a reklamace zboží

Online formulář pro vrácení, výměnu či reklamaci

Nově pro Vás máme jednodušší vyplnění pro vratky, výměnu či reklamaci online. Postupujte podle pár kroků a máte vše vyřízeno během chviličky. Pak už stačí balíček odnést na nejbližší Zásilkovnu a počkat než dorazí email že byl přijat u nás.
 

Možnosti dopravy

 • Zásilkovna - ZDARMA, dopravné platíme my (ID 92066138 - kód pro zaslání)
 • Dopravu si zajistíte sami
 

 

 

 

Zboží máte právo vrátit do 14 dnů

Jako spotřebitel máte právo odstoupit od kupní smlouvy a vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Pokud zboží kupujete jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká. 

Po odstoupení od smlouvy musí spotřebitel předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní. Spotřebiteli vrátíme peníze do 14 dní od přijetí balíčku na náš sklad.

Jak má vypadat vrácené zboží?

Pro hladký průběh vrácení musí být zboží v původním stavu se všemi visačkami a obaly, nepoužité a neznečištěné. Doporučujeme tedy veškeré zboží zkoušet doma a psí produkty chránit před chlupy.

Jak postupovat?

 1. Pro odstoupení od smlouvy vyplňte online formulář pro vrácení zboží, ve kterém stačí zadat číslo vrácené objednávky i vaši e-mailovou adresu a všechny potřebné údaje se samy automaticky načtou.

 2. Zboží uveďte do původního stavu a řádně zabalte.

 3. Zboží (včetně případných dárků) zašlete včetně původního obalu a výplně.

  V případě vrácení prostřednictvím Zásilkovny musí zásilka splňovat následující parametry:

  - maximální hmotnost zásilky 5 kg
  - maximální rozměr jedné strany zásilky 70 cm
  - maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  - minimální rozměry 10×7×1 cm

      Pokud vracíte větší zásilku, musíte si zajistit jakoukoli vlastní dopravu.

V případě, že k vrácené zásilce nevyplníte online formulář pro vrácení, nebo zásilka nebude obsahovat vyplněný formulář, může se její vyřízení značně prodloužit.

Kam zaslat?

DN-SERVIS s.r.o. - z Římské Říše

J. K. Tyla 2627 
41501 Teplice
telefon: 606643939

Balíčky zaslané na dobírku nebudou převzaty!

Vrácení peněz? 

 • Peníze vám pošleme zpět nejpozději do 14 dnů od fyzického doručení vráceného zboží k nám. Platbu zasíláme elektronicky na bankovní účet uvedený na formuláři pro vrácení zboží.

 • Vrátíme vám částku včetně nákladů na dodání zboží odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží dopravcem. To platí pouze v případě, že jste dopravu hradili. Pokud jste měli v rámci nákupu dopravu zdarma, nárok na vrácení nákladů na dodání zboží vám nevzniká.