🆕 Nové Kraťasy Motionflex v nabídce 🆕

O Nás

O nás

Jak jsme se vůbec dostali k tomu založit E-shop a kdo vůbec jsme?

Začneme tím že v roce 2018 na začátku léta jsem jako žena řešila problém co si obléct ke psům na cvičení, veškeré oblečení co jsem měla tak bylo nepohodlné, či v něm člověk vypadal jako v pytli od brambor. Díky tomu a možnostem internetu jsem objevila švédskou značku Arrak Outdoor. Jejich kalhoty Active Pants mě naprosto učarovaly a já se rozhodla je zpřístupnit více lide a rozšířit náš trh. Na základě toho jsme začali spolupracovat a oficiálně dovážet značku Arrak Outdoor do České Republiky. Jak eshop pomalu roste (ale opravdu pomalu) rozhodli jsme se začátkem roku 2019 rozšířit portfolio výrobků i o ty psí značkou Hurtta a Non-stop.

IMG_6642

Naše Arleta pozujicí v domovských horách 

A kdo vlastně jsme?

Anna Drozdová

Zpravuje veškerou administrativu okolo, balí Vaše zásilky a následně je nosí na odeslání. Ráda fotí a kromě starostí okolo provozu e-shopu a pracovních povinností se věnuje sportovní kynologii, která ji také přinesla do cesty vznik e-shopu.

IMG_1995

Na fotce s Duracellem z Římské Říše (náš odchov)

Milan Římek

Je zakladatelem CHS z Římské Říše (ano díky němu nese obchod tento název), svazový figurant a především Hasič. Často pózuje pro focení a když má zrovna čas vozí balíčky na odeslání. 

IMG_6640

 Na fotce s Charme Dorus Canis