Flexi

Webová stránka značky: Flexi

Od roku 2010 patří také flexi k jedné ze značek století.

 

Filozofie 

Psi jsou víc než jen domácí mazlíčky. Jsou to rodinní příslušníci, věrní společníci, spoluhráči a opatrovníci. Přinášejí nám radost, soucit a štěstí a někdy i naše pantofle. Chtějí nás cítit chtít a chybí nám to právě v okamžiku, kdy odcházíme ze dveří, i když jsme jen na okamžik pryč. Dávají tolik a na oplátku potřebují tak málo.

Psi potřebují cvičení. Mají takovou energii, že je třeba vynaložit venku. Takže vyčistěte boty, otevřete dveře a pohybujte se. Oba se budete cítit lépe.

Procházka se psem je jednou z nejdůležitějších aktivit, které můžete sdílet. Dlouhý kabel nebo páska na flexi se automaticky přizpůsobí, jak se váš pes pohybuje, a poskytuje mu další prostor, aby prozkoumal své okolí, aniž by vás přinutil zastavit a čekat po celou dobu. Výzkumy ukazují, že váš pes bude trvat až třikrát víc než vy - to udržuje jeho zdraví a zdravost. Takže zatímco váš nejlepší přítel má větší příležitost k klusání tam a zpět, trochu běhat, zastavit a cítit něco zajímavého, nebo označit místo, nebude vás nucen zastavit a začít tucetkrát po cestě.

Flexi je ideální vazba mezi vámi a čtyřnohým přítelem. Nejen, že vaše procházka je trochu pohodlnější, že vám poskytne svému psu větší volnost, aby si vychutnávala jeho chůzi, jak by měl pes udělat. To je to nejmenší, co můžete udělat za své bezpodmínečné společníky, lásku a přátelství.

Oficiální text výrobce (pouze úryvek)

Žádné produkty značky Flexi nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.