Hřejivé babí léto se pomalu, ale jistě blíží, využijte slevový kod BABILETO a dostanete -20% a veškeré mikiny Arrak Outdoor.

Sada koleček pro přepravky Gulliver

Sada koleček pro přepravky Gulliver (typy Touring, IATA 4,5,6,7 a IATA Plus 5, 6, 7)

Odolná kolečka vám zpříjemní výlety i dovolenou se psem, zvláště potřebujete-li cestovat s přepravkou na velkého nebo těžkého psa.

Na objednávku
Značka: Stefanplast
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Kategorie: Přepravky

Odolná kolečka vám zpříjemní výlety i dovolenou se psem, zvláště potřebujete-li cestovat s přepravkou na velkého nebo těžkého psa. Kolečka velmi snadno přimontujete na spodek přepravky a za vysouvací rukojeť na střeše můžete celou přepravku bez námahy tahat za sebou.

  • kolečka lze v případě potřeby uzamknout a zabrzdit tak přepravku na místě
  • sada po 4 ks – zadní kolečka pevná, přední řiditelná s brzdami
  • snadná intuitivní montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Stefanplast byla založena v roce 1964. Dnes je Stefanplast jedním z předních italských výrobců plastových výrobků pro domácí a zahradnické odvětví. Společnost Stefanplast také nedávno představila sortiment výrobků Peter Pet pro domácí mazlíčky. Stefanplast byl založen na jednoduchém, ale efektivním podnikatelském záměru. Společnost byla založena zakladatelem Antonia Stefaniho, který na počátku šedesátých let viděl obrovský potenciál plastů pro výrobu předmětů každodenního užívání. V roce 1964 byly první produkty společnosti Stefanplast, plastové lahve, zcela inovativní. Tyto produkty byly obrovským úspěchem a získaly společnost potřebné finanční prostředky na investice do dalšího technického rozvoje a růstu organizace.

(oficiální text prodejce)