Active Pants jsou již dostupné, ale pozor rychle se vyprodávají.

Časté dotazy

Zde najdete souhrnné odpovědi na často kladené otázky.

  • Kdy mi bude objednávka doručena, když obsahuje zboží Arrak Outdoor s dodáním 1-2 týdny?

Vaše objednávka bude v tomto případě odeslána po naskladnění zboží, které se objednává přímo ze Švédska.
Klasická doba dodání je 1 týden, v horším případě při pozdržení zásilky až 2 týdny. A jakmile máme vše skladem, obratem balíčky připravujeme pro odeslání či vyzvednutí.

  • Jak postupovat v případě výměny či vrácení zboží?

 Zboží může být ze zákona vráceno do 14 dnů od obdržení objednávky a to bez udání důvodů. Musí být nepoužité, nenošené a nepoškozené s původními cedulkami s přiloženým formulářem o vracení/ výměně ho zabalte a zašlete zpět. Veškeré informace nám prosím zašlete na objednavky@zrimskerise.cz nebo přes messenger a my pošleme instrukce, jak prostřednictvím Zásilkovny poslat zpět. Pokud Zásilkovnu využít nechcete, zašlete nám zboží na Adresu sídla firmy na vlastní náklady. Veškeré další informace najdete v článku Vrácení, výměna a reklamace zboží ZDE.

  • A jak postupovat když je zboží na reklamaci?

Ve výjímečných případech se může stát že Vám bude doručeno vadné zboží. V tom případě provádíme okamžitou výměnu. Prosím nás kontaktujte na objednavky@zrimskerise.cz  

  • Když se zaregistruji dosáhnu časem na věrnostní slevy? 

Pokud se zaregistrujte tak po nákupu nad 7 tisíc korun dostanete slevu 5% která Vám zůstane po dobu 12 měsíců. V případě že za tu dobu nic nenakoupíte, bude sleva opět smazána.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.